درباره ما

خانه/درباره ما

هیئت موسس کارخانه دکت تا پیش از سال 1342، مجری ساخت و نصب کانالهای ارتباطی هوا در بزرگترین پروژه های داخلی بوده است.
احساس نیاز مبرم به تولید این دسته از محصولات، خودکفایی و عدم وابستگی به تولیدات کشورهای دیگر دلیل تاسیس این کارخانه در سال 1342 می باشد.
کارخانه دکت با تلاش تیمی مجرب و اهل فن تاسیس گردید و به سرعت توانست در ساخت بسیاری از بزرگترین پروژه های مسکونی، اداری، صنعتی و استراتژیک همکاری نموده و بدین ترتیب ضمن دستیابی به تجربیات روزافزون، توانست دانش فنی، دقت و تعهد کاری خود را به اثبات برساند.
در حال حاضر شرکت دکت با دستیابی به تجربه ای نزدیک به نیم قرن، تنها دارنده استاندارد بین المللی کیفیت کالا از موسسه رینگفیلد انگلستان و سیستم مدیریت تضمین کیفیت در ایران می باشد.
شرکت دکت به پشتوانه توانایی های خود و تجربه حضور در بزرگترین پروژه های ساختمانی کشور، مدعی ارائه بهترین خدمات ممکن در این زمینه است.

 

 

شرکت دکت در سال 1342 تاسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه تولید انواع دریچه های هوا و دمپرهای کنترل فشار هوا آغاز نمود.
تلاشهای مستمر نیروی انسانی متخصص و کارآمد در راه ارائه بهترین و کاملترین مجموعه تولیدات گام نهاده و در این راه افتخار همکاری با بسیاری از صنایع کشور را کسب نموده است.
مدیران دکت همواره با در نظر داشتن خط مشی شرکت در جهت ارتقاء کیفی محصولات و رضایت مشتریان تلاش نموده اند و با یادآوری این مهم به افراد شاغل در مجموعه، عملکرد صحیح در این زمینه را همیشه مد نظر داشته اند.
یکی از مهمترین برنامه های دکت آموزش نیروی انسانی شاغل در مجموعه ایی در مراکز مختلف علمی و تحقیقاتی با هدف ارتقاء سطح علمی و فنی همکاران است. از ویژگیهای مهم در فعالیتهای دکت ارائه مشاوره در راستای نیاز مخاطب است. این مشاوره شامل نحوه کانال کشی، نوع سیستم های تهویه و هوارسانی صحیح می باشد و هدف از آن دسترسی به بالاترین راندمان بر اساس رعایت استانداردهای معتبر جهانی است.
بخش کنترل کیفیت دکت با استفاده از تجهیزات مورد نیاز و بر اساس استانداردهای روز دنیا مراحل مختلف پروسه تولید را از بدو ورود مواد اولیه تا خروج تولیدات از کارخانه از لحاظ کیفی کنترل می نمایند و آنچه که در اختیار مشتریان قرار می گیرد گواهی است بر این مدعا.
دکت در حال حاضر با داشتن تجربه ای نزدیک به نیم قرن در تولید دریچه های هوا و دمپرهای کنترل کننده هوا، توان تولید بیش از 60 نوع کالا را مطابق با نیاز مشتریان دارد و آماده ارائه خدمات در این زمینه است.